postheadericon Szewczyk w Krainie Baśni

1Magiczne Drzwi do krainy baśni, które znajdują w filii biblioteki w Grabownie Wielkim, zaprowadziły dzieci  wprost do świata "Szewczyka Dratewki". Na zajęciach dzieci poznały znaczenie trudnych słów np. : sklep obuwniczy, szewc, młoteczek, kopyto szewskie. Po przeczytaniu opowiadania o mądrym szewcu, same wcieliły się w jego rolę. Maluchy zaprojektowały własne wymarzone buty, które uczyły się sznurować.

Magiczne Drzwi do krainy baśni, które znajdują w filii biblioteki w Grabownie Wielki, zaprowadziły dzieci w ubiegłym tygodniu wprost do świata "Szewczyka Dratewki". Na zajęciach dzieci poznały znaczenie trudnych słów np. : sklep obuwniczy, szewc, młoteczek, kopyto szewskie. Po przeczytaniu opowiadania o mądrym szewcu, same wcieliły się w jego rolę. Maluchy zaprojektowały własne wymarzone buty, które uczyły się sznurować.