postheadericon To niebywałe! Sztuka wystawiona już po raz trzeci!

4Przedstawienie na podstawie powieści Karola Dickensa - ,,Opowieść wigilijna”, które wyreżyserowała Urszula Konopko, po raz kolejny porwało i zachwyciło licznie zgromadzoną twardogórską publiczność.

Aktorzy Teatru POZA za swój talent, solidną i ciężką pracę zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Nie zabrakło także wielu słów uznania, m.in. z ust reżyser Urszuli Konopko, która dziękowała za to, co robią, z jakim zaangażowaniem i pasją prezentują piękno kunsztu aktorskiego oraz sztuki teatralnej.

Jak się okazuje, Teatr POZA działający przy Bibliotece Publicznej w Twardogórze ma nie tylko wielu miłośników wśród mieszkańców rodzimej gminy, ale także gmin ościennych. Przedstawienie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego też już 7 lutego br. zostanie powtórzone w Miejsko-Gminny Ośrodku Kultury w Międzyborzu.