Uwaga!

Dni Karpia 2018

joomplu:2699

Program Rozwoju Bibliotek


 

Fundacja Orange
BIBLIOTEKA BIERZE UDZIAŁ
W PROGRAMIE
AKADEMIA ORANGE DLA BIBLIOTEK


 

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce


Działaj lokalnie


Partnerstwo dla Doliny Baryczy


Czytelnia Internetowa ibuk


Cała Polska Czyta Dieciom


Fun English


Z książką na walizkach


Odwiedź cyfrową bibliotekę


Dyskusyjne Kluby Książki na Dolnym Śląsku


Biblioteka Narodowa


Bajt Twardogóra

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj90
mod_vvisit_counterWczoraj2199
mod_vvisit_counterTen tydzień90
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień13719
mod_vvisit_counterTen miesiąc26539
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc29181
mod_vvisit_counterWszystkie dni2220404

postheadericon Nagrody za najpiękniejsze „Pierniczki świąteczne” rozdane!

1W czwartek 19 grudnia br. w Bibliotece Publicznej w Twardogórze odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej i wręczenie nagród laureatom.

Jury konkursowe w składzie: Dorota Banasiak-Franc, Ewelina Mikołajczyk i Klaudia Rokicka przyznało następujące nagrody i wyróżnienia w 6 kategoriach wiekowych. Ponadto przyznano 5 nagród specjalnych od pracowników biblioteki.

Kategoria przedszkolaków:
I nagroda: Antonina Szierok Miejskie Przedszkole Twardogóra
II nagroda: Robert Szypa MP
III nagroda: Lena Śmiałek MP
Kategoria uczniów klas I-III SP:
I nagroda: Zuzanna Musiałowska SP Goszcz
II nagroda: Emil Ginda SP Grabowno Wielkie
III nagroda: Lena Smolis SP nr 2 Twardogóra
Wyróżnienia: Marlena Burak SP Goszcz, Lena Preisner Świetlica Środowiskowa Moszyce, Bartosz Król SP Grabowno Wielkie
Nagrody biblioteki: Anna Król SP Grabowno Wielkie, Bartosz Konarzewski SP 2
Kategoria uczniów klas IV-VI SP:
I nagroda: Maria Ozga SP Goszcz
II nagroda: Martyna Dżugaj SP 2
III nagroda: Patryk Skrzypiec SP Goszcz
Nagrody biblioteki: Agata Barańska SP 2, Dawid Jasiak SP Goszcz
Kategoria uczniów klas VII-VIII:
I nagroda: Otylia Lech SP Grabowno Wielkie
Kategoria uczniów szkoły średniej:
I nagroda: Gabriela Proć ZSP Twardogóra
Kategoria rodzinna:
I nagroda: Barbara i Julia Falkowskie z Grabowna Wielkiego
II nagroda: Antoni Sekuła z mamą
Nagroda biblioteki: Zuzanna Iwaszko z mamą Justyną z Grabowna Wielkiego.
Laureatom serdecznie gratulujemy, mając jednocześnie nadzieję , że nagrody książkowe przyczynią się do spędzenia miłych, rodzinnych chwil z książką w czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Galeria

1
  • 1
2
  • 2
3
  • 3
4
  • 4