postheadericon Koncert pod Ratuszem

326 września br. na twardogórskim Rynku, przed licznie zgromadzoną publicznością, wystąpiła kapela podwórkowa TwardoGraje, która powstała i działa przy Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy im. Wł. St. Reymonta w Twardogórze.

Na koncercie mieszkańcy Twardogóry mieli okazję usłyszeć autorskie utwory zespołu, jak np. ,,My TwardoGraje”. Ponadto mogli dowiedzieć się co nieco o historii poszczególnych utworów, jak również o historii powstania samej kapeli, o czym z humorem opowiadał członek zespołu Jan Bernacki.
Kapela wystąpiła w składzie: Zbigniew Mieszała - gitara akustyczna, Krzysztof Jankowski – banjo i śpiew, Jan Bernacki - gitara basowa, Henryk Jankowski - instrumenty perkusyjne i śpiew, Jerzy Piskozub -­ bęben marszowy, Grzegorz Sulimka -­ tamburyno i śpiew,  Dariusz Miśkiewicz - klarnet, Mieczysław Franc (kierownik i opiekun muzyczny zespołu) - akordeon.